npu.gov.ua

У Полтаві поліція викрила підпільний цех із виготовлення алкогольних напоїв

Його організували троє непрацюючих місцевих мешканців.

У Полтаві поліція викрила підпільний цех із виготовлення алкогольних напоїв. Як повідомляє прес-служба Національної поліції, троє непрацюючих місцевих мешканців розбавляли спирт водою та іншими інгредієнтами. При цьому використовували обладнання, що забезпечує масове виробництво такого товару без марок акцизного податку. Нелегальний алкоголь полтавчани реалізовували через торгівельну мережу на території Полтавської області.

npu.gov.ua

У поліції звітують, що під час обшуків у зловмисників вилучили обладнання для виготовлення спиртних напоїв, близько 10 тонн прозорої рідини з характерним запахом спирту, та понад 100 тис. грн. готівки. Сумнівний алкоголь направили на дослідження.

npu.gov.ua

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України. За скоєне законодавством передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією всього належного майна.

Як повіодмляв 5.ua, одеські правоохоронці знищили 4 тисячі літрів алкоголю. Прокуратура викрила підприємство, що контрабандою доправляло до України напої, а також виготовляло і планували збувати фальшивки.

Попередній матеріал
Українські прикордонники помітили на межі з окупованим Кримом військовий вертоліт РФ
Наступний матеріал
МВФ прогнозує Венесуелі інфляцію у 720%