5 канал

У південних країнах ЄС російська пропаганда має суттєвий вплив на громадськість - експерт

У південних країнах Європейського союзу присутній значний вплив проросійських ЗМІ.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив голова організаційного комітету на підтримку Українського католицького університету в Києві Василь Мирошниченко.

"Ми виграємо інформаційну війну. ... Я, в першу чергу, аналізую дуже багато міжнародної преси: те, що пишеться зараз про Україну в Німеччині, Франції, Великобританії, в Америці. В нас є певні проблемні країни, де, скажімо, позиція Росії дуже сильно представлена, тобто це, наприклад, весь південь Європи: це Греція, це Італія, це Іспанія, це, скажімо, Кіпр, звичайно. Тобто ці південні країни, які, скажімо, дуже сильно залежать від Росії, які мають гарні відносини торговельні з Росією, і в яких російська пропаганда вона фактично має суттєвий вплив", - сказав він. 

За його словами, країни колишнього Варшавського договору підтримують Україну.

"Якщо ви подивитеся на усі країни колишнього Варшавського договору, якщо ви подивитися на Скандинавію, на Великобританію, навіть на Німеччину, де Росія хотіла перемогти в Німеччині, але там не все так просто, там насправді підтримують Україну", - зазначив екперт.

Мирошниченко наголосив: "Всі, навіть ці країни, там є нюанси, але всі вони частини Європейського Союзу, і всі з них підтримали санкції проти Росії, навіть якщо громадська думка, навіть якщо російська преса там була активна ... всі підтримали санкції Європейського Союзу проти Росії, тобто вони підтримали нас".

Нагадаємо, 16 грудня Президент України Петро Порошенко поїде до Брюсселя, де ЄС прийматиме рішення щодо санкцій проти Російської Федерації.

Попередній матеріал
Оприлюднене "фантастичне драйвове відео" про українських воїнів до Дня Збройних Сил
Наступний матеріал
У США згадують жертв стрілянини у Каліфорнії в реабілітаційному центрі
Теги: