Посольство України у Франції / Facebook

У Парижі вшанували жертв Голодомору і загиблих героїв Євромайдану й АТО

У Соборі Паризької Божої Матері відбулася літургія, в посольстві України у Франції запалили поминальні свічки. Поминальні заходи також відбулися під Тріумфальною аркою, де на честь загиблих лунав гімн України.

У столиці Франції відбулася літургія за жертвами Голодомору 1932-33 року і героями, які загинули під час Революції Гідності та АТО. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Посольства України у Франції.

"В Соборі Паризької Богоматері відбулася літургія за жертвами Голодомору 1932-33 рр., а також героями, які віддали своє життя за волю України під час Революції Гідності і у боях на сході України. Також згадали загиблих внаслідок терактів 13 листопада парижан. Вічна пам'ять!", - мовиться в повідомленні.

З цієї нагоди в посольстві України у Франції запалили поминальні свічки. Поминальні заходи також відбулися під Тріумфальною аркою, де на честь загиблих лунав гімн України.

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Україна входить до десятки лідерів з виробництва сталі
Наступний матеріал
Положення про особливий порядок самоврядування на Донбасі можна перенести з проекту змін до Конституції щодо децентралізації до проекту судової реформи - нардеп
Теги: