зброя_МВС 5.ua

У Нових Петрівцях продемонстрували нові зразки озброєння для КОРД

Нові зразки озброєння для підрозділів спеціального призначення Національної поліції України КОРД та бригади спецпризначення Нацгвардії продемонстрували на полігоні у Нових Петрівцях.

Серед представленого озброєння: пістолети, рушниці, гвинтівки, кулемети і ручні гранатомети. Відсьогодні стартують польові випробування цього озброєння. Потім Міністерство внутрішніх справ замовить і обере ті зразки, які найбільше підходять вітчизняним силовикам.

Секретар Ради національної безпеки Олександр Турчинов зазначив: важливо, щоб зброя для бійців, які виконують особливі завдання, була українського виробництва.

"Хороший пістолет, нашого виробництва, гарно стріляє. Центр тяжіння хороший. Стріляє не перевалює ні вперед, ні назад. Віддача у нього невелика, тому з впевненістю можна сказати, що пістолет хороший і якісний", - зазначив військовослужбовець НГУ Олексій.

"Ми ставимо найвищу планку відповідності до міжнародних виробників. Крім того, завершуємо переговори щодо налагодження нової лінії виробництва патронів, які зараз нам так потрібні. Українського виробництва, щоб ні від кого не залежати", - наголосив голова МВС Арсен Аваков.

Нагадаємо, 11 листопада у Києві на воду спустили артилерійський катер "Гюрза-М" для Військово-морських сил України. Церемонія відбулася на території столичного заводу "Ленінська кузня", який власне і збудував цей військовий броньований артилерійський катер. Судно призначено для охорони та оборони портів і морських або річкових комунікацій у межах територіальних морських вод.

Попередній матеріал
Американка на підборах пройшлася по канату на висоті 840 м
Наступний матеріал
СБУ затримала автомобіль, що віз на окуповану територію 150 літрів алкоголю