Навчальний центр Сухопутних військ
5.ua

У навчальному центрі Сухопутних військ готуватимуть санінструкторів

У навчальному центрі Сухопутних військ готуватимуть санінструкторів.

Там створено новий підрозділ - навчальну медичну роту. Підготовку пройдуть 78 курсантів. Серед майбутніх саніструкторів - військовослужбовці та медики. Усі добровольці. Саніструкторів вчитимуть, як надавати долікарську допомогу в бойових умовах та оперативно евакуювати поранених. Підготовка буде проводитися за сучасними стандартами НАТО і триватиме три місяці.

"Рота комплектувалась за бажанням, тому що не можна примусити до милосердя. Кожен, хто вирішив стати санітарним інструктором, повинен перш за все бути людиною", - зазначив помічник міністра оборони України Всеволод Стеблюк.

"Зважаючи на те, що наш підрозділ певний час перебував у зоні АТО, певний досвід ми вже маємо і певну практику, але немає досконалих фахівців у будь-якій справі", - говорить курсант Віталій Сенюк.

"Будуть залучатися волонтери-парамедики, будуть залучатися викладачі з військово-медичної академії, будуть відпрацьовуватися нормативи по виносу, вивозу, витягуванню поранених з техніки та поля бою",- повідомив командир навчальної медичної роти Олег Вознюк.

Попередній матеріал
У Тернополі відкрили меморіальну стелу в пам'ять загиблих артилеристів
Наступний матеріал
У Львові офіційно відкрили 22-й Міжнародний форум видавців