У навчальному центрі ДПСУ пройшли всеукраїнські змагання зі стрільби з табельної зброї

  Звання влучного стрільця-прикордонника виборювали в Оршанці на Черкащині. Там у навчальному центрі держприкордонслужби відбулася всеукраїнська першість військово-спортивних змагань зі стрільби з табельної зброї.

  Їх присвятили пам'яті генерала-майора Ігоря Момота, який загинув торік у зоні АТО. Стріляли переважно з автомата "Калашникова", влучити у мішень мали зі 100 м. Усього змагалися 24 команди - 120 загонів, які охороняють українські рубежі.

  Першість серед регіональних управлінь виборола Національна академії державної прикордонної служби, яка розташована у Хмельницькому, а серед загонів - рівних не було мукачівським прикордонникам.

  "Головне думати не про результат, а про мішень. Про роботу, про те, як ти працюєш на рубежі", - говорить прикордонник Роман Молодика з Сумського прикордонного загону.

  "Ці змагання є відбірковими до Міжвідомчих. Ми відбираємо збірну команду, найсильніших стрільців, які представлятимуть нашу службу у боротьбі між силовими структурами", - зазначив головний суддя змагань, заслужений майстер спорту Геннадій Авраменко.

  Попередній матеріал
  На Донбасі відбувається ескалація конфлікту - Порошенко
  Наступний матеріал
  Кримськотатарський канал ATR відновлює мовлення у Києві - Мінінформполітики