пресуха_тартаковський 5.ua

У нашій армії полковників набагато більше, ніж молодших офіцерів – Тартаковський

  В українській армії відсутня довіра до молодшого офіцерського складу

  "На превеликий жаль, за понад 20 років армія не мала такої уваги з боку органів управління держави, молодша ініціатива була повністю придушена", - заявив начальник штабу бригади оперативного призначення НГУ Сергій Тартаковський під час прес-конференції.

  Говорячи про перший етап переходу на стандарти НАТО в бригаді оперативного призначення Нацгвардії, він звернув увагу, зокрема, на підхід до процесу навчання. На думку полковника, відповідно до "натовських" принципів, більше ініціативи буде даватися молодшим командирам.

  Тартаковський зауважив, що сьогодні в українській армії відсутня довіра до молодших офіцерів. "Полковники робили те, що мали би робити лейтенанти. І, на жаль, у нашій армії зараз полковників набагато більше, ніж молодших офіцерів, що взагалі неприпустимо. Має бути піраміда, де нагорі – воєначальники, а внизу – молодші. У нас, на жаль, диспропорція колосальна. Тому думаю, що зараз це все буде вирівнюватися", - додав він.

  Нагадаємо, що у грудні минулого року Сергій Тартаковський в інтерв'ю 5.ua розповів, у чому полягає організаційно-штатна структура Альянсу і чим процес ухвалення рішення відповідно до "натовських" стандартів відрізняється від країн пострадянського простору.

  Попередній матеріал
  У КНДР привели ядерний арсенал у повну бойову готовність
  Наступний матеріал
  Секретар РНБО: Україна випробує ракети власного виробництва
  Loading...

  Усі частини Нацгвардії перейдуть на стандарти організації НАТО – Тартаковський

  Полковник Сергій Тартаковський: Елітна легкопіхотна бригада буде мати структуру військ НАТО і найвищі зарплати в НГУ

  На Київщині триває відбір до бригади швидкого реагування легкої піхоти НГУ