mfa.gov.ua

У МЗС відкрили галерею портретів українських політв'язнів у Росії

У відомстві розмістили портрети Надії Савченко, Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Олексія Чирнія, Геннадія Афанасьєва, Миколи Карпюка, Станіслава Клиха, Сергія Литвінова, Валентина Вигівського та Юрія Солошенка.

Портрети українців, незаконно заарештованих та засуджених у Російській Федерації, розмістили біля кімнат для проведення міжнародних переговорів Міністерства закордонних справ України. Про це повідомляють у прес-службі закордонного відомства.

Зазначається, що цей проект створений у співпраці з громадською правозахисною спілкою "Євромайдан SOS" і покликаний привернути увагу міжнародних партнерів до проблеми українських політв'язнів в Росії. Прямуючи до переговорних кімнат, іноземні гості МЗС бачитимуть портрети та імена Надії Савченко, Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Олексія Чирнія, Геннадія Афанасьєва, Миколи Карпюка, Станіслава Клиха, Сергія Литвінова, Валентина Вигівського та Юрія Солошенка.

mfa.gov.ua

"Ми організовуємо простір таким чином, щоб заходячи до МЗС, офіційні зарубіжні гості постійно бачили нагадування про наших політв'язнів у РФ. Це наш сигнал їм, що не можна забувати про українських громадян і потрібно спільно вимагати від Росії їх звільнення. Спочатку вони бачитимуть режисерський стілець Олега Сенцова, а потім проходитимуть повз портрети всіх наших політв'язнів. Це не просто символізм, це публічна дипломатія в дії", - сказав Посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба.

Як повідомляв 5.ua, засновник проекту Babylon'13 Марко Супрун отримав нагороду на міжнародному фестивалі та присвятив її Сенцову.

Попередній матеріал
На російському А321 могли закласти бомбу з таймером - ЗМІ
Наступний матеріал
Заяви на звільнення від Трепака в управлінні роботи з особовим складом СБУ немає – Тандіт
Теги:
Loading...