ДТП в Румунії 5.ua

У МЗС розповіли про стан українців, які отримали травми внаслідок ДТП в Румунії

  Станом на 15:00 п'ятеро українців перебувають у важкому стані, травми сімох – середнього ступеню тяжкості, решта українців можуть бути виписані найближчим часом.

  У семи лікувальних закладах Бухаресту продовжують перебувати 48 українців, які постраждали внаслідок ДТП, що трапилося в ніч з 8 на 9 серпня на трасі Констанца-Бухарест (Румунія).

  "Постраждалі зазнали травм різного ступеню тяжкості, п’ятеро наших співвітчизників перебувають у важкому стані, травми сімох – середнього ступеню тяжкості, решта українців можуть бути виписані найближчим часом", - йдеться в повідомленні МЗС України.

  У відомстві також зазначили, що болгарський перевізник, який здійснював рейс автобуса, що зазнав аварії, надав автобус для перевезення громадян України на Батьківщину. Повернення буде здійснене після виписки наших співвітчизників з лікарень.

  Зазначається, що посольство забезпечує заходи щодо підготовки до відправки громадян України, контролює умови їх перебування у лікарнях і надає всю необхідну допомогу.

  У посольстві також обіцяють надати всю необхідну інформацію рідним постраждалих українців, які зараз перебувають у лікувальних закладах Бухареста.

  "Зазначена інформація надійде у розпорядження туроператора, Посольства України в Румунії та МЗС найближчим часом", - сказано в повідомленні.

  Надаємо, внаслідок аварії в Румунії загинуло дві людини, серед них – дитина. Ще 48 пасажирів отримали травми різного ступеню тяжкості.

  Попередній матеріал
  У Києві відкрили інформаційно-консультаційний центр для переселенців
  Наступний матеріал
  Під Мар'їнкою на розтяжці підірвався мирний мешканець
  Теги:
  Loading...