інформаційний буклет 5.ua

У МЗС показали перший іміджевий інформаційний буклет про Україну "Ukraine: Freedom, Dignity, Creativity"

  Міністерство закордонних справ України і Міністерство інформаційної політики України запускають проект популяризації іміджу України "Ukraine: Freedom, Dignity, Creativity" ("Україна: Свобода, Гідність, Креативність").

  Про таке повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  До нього увійшли цікаві факти про сучасну країну. Буклет є частиною проекту популяризації іміджу України. Перший наклад становитиме 40 тис. екземплярів. Планується, що інформаційні буклети видаватимуть дев'ятьма мовами. Зокрема, англійською, турецькою, арабською, чеською та польською. Першою з країн, куди надійдуть буклети, стане Сирія. У міністерстві закордонних справ презентували  також інформаційний онлайн проект, присвячений Україні. Це інтерактивний сайт, на який  можна буде потрапити з офіційної сторінки МЗС. Будь-хто з громадян України зможе заповнювати сайт і додавати цікаві факти про Україну.

  Дмитро Кулеба, посол з особливих доручень МЗС, наголосив: "Усі версії будуть адаптовані, перекладені та розіслані по різним посольствам. І далі через посольства будуть розповсюджуватися. Це по суті один із пілотних проектів публічної дипломатії, яку ми створили у мінсітрестві закордонних справ. І це початок великої компанії, яка буде складатися із різних елементів, не лише з буклету та сайту, з популяризації України у світі".

  Окрім того, радник міністра інформаційної політики Аліна Фролова заявила: "Ми вводимо хештег #myukraineis. Ми робимо сайт, на якому кожний з наших громадян може додати ті факти, які він вважає найбільш яскравими про Україну. Найбільш яскравими, що додають якогось виміру для сприйняття України. І ми заохочуємо усіх громадян популяризувати країну".

  Як повідомляв 5.ua, 26 жовтня 2015 року Мінагрополітики презентувало іміджевий ролик про Україну.

  Попередній матеріал
  На Донбасі існує ризик екологічної катастрофи - Порошенко
  Наступний матеріал
  На Херсонщині без світла залишилися 123 населені пункти - "Укренерго"
  Теги:
  Loading...