Facebook / Defense Express

У Миколаєві розробили новітній бойовий корабель

  Нове судно є продовженням лінійки броньованих катерів "Гюрза" і "Гюрза-М".

  Миколаївське державне підприємство "Дослідно-проектний центр кораблебудування" захистило технічний проект нового десантно-штурмового корабля під шифром "Кентавр". Про це повідомляє агенція Defence Express.

  Новий катер виконуватиме складні й ризиковані завдання в морський та річковий акваторіях. Корабель зможе вступати в бій із противником або доставляти і висаджувати десант.

  Згідно з повідомленням, на відміну від іноземних зразків, які можуть доставляти 20 десантників, новий український катер спроможний доставляти десант у кількості 32 осіб. Екіпаж катера – п’ять осіб.

  В агенції зазначають, що "Кентавр" є продовженням лінійки броньованих катерів "Гюрза" і "Гюрза-М, але з розширеним функціоналом для виконання спецзавдань. 

  Facebook / Defense Express

  Очікується, що до кінця поточного року Військово-морські сили України отримають два малі артилерійські бронекатери проекту 58155 "Гюрза-М". Загалом до кінця 2020-го їх має бути 18.

  При цьому, як вважає керівник агенції Defence Express Сергій Згурець, ВМС України потребують і не меншої кількості "Кентаврів", але значно раніше, ніж у 2020 році.

  Попередній матеріал
  Частину надходжень від одеської митниці буде спрямовано на будівництво дороги Одеса-Рені
  Наступний матеріал
  СБУ викрила схованку з вибухівкою у Святошинському районі Києва
  Теги:
  Loading...