зброя
5.ua

У МВС оголосили місячник добровільної здачі зброї

  Добровільно здати зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби до органів внутрішніх справ України можна з 1 по 30 квітня 2015 року.

  Про це повідомляє прес-служба МВС України.

  "Громадяни, які добровільно звернуться до міліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності", - йдеться у повідомленні.

  Також інформується, що громадяни, які у вказаний термін добровільно здадуть до органів внутрішніх справ мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, у подальшому матимуть можливість оформити відповідні документи, зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

  Прес-служба повідомляє, що пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, будуть реєструватися у випадках і в порядку, передбаченому законодавством України.

  Для отримання детальних роз’яснень можна звернутися до працівника дозвільної системи або до дільничного інспектора міліції.

  Попередній матеріал
  Турецький літак здійснив вимушену посадку у Касабланці через загрозу вибуху
  Наступний матеріал
  На "Інтері" вважають, що на них тиснуть за боротьбу з корупцією

  Я проти того, щоб зброя була у вільному продажі і користуванні громадян - Аваков

  Міліція на Донеччині викрила схованку зі зброєю

  Правоохоронці на Донеччині викрили підводну схованку з арсеналом зброї

  В Артемівську затримали псевдоволонтерів з арсеналом зброї