5.ua

У МОЗ розповіли, куди були спрямовані кошти від Світового банку

У Міністерстві охорони здоров'я повідомили, на що було спрямовано допомогу, надану Світовим банком.

Допомога світового банку у сумі понад $214 млн було розподілено на два напрямки. Про це сьогодні, 21 липня, в інтерв'ю "5 каналу" розповів заступник міністра охорони здоров’я України Ігор Перегінець.

"Більше $214 млн, які є позикою Україні від Світового банку на реформу, розбиті умовно на дві частини. Перша, центральна частина - це зміни системні, інформаційні технології, громадське здоров'я, посилення потенціалу Міністерства охорони здоров'я. Велика частка, близько 75% - це регіональний компонент. Усі регіони подавали заявки. Світовим банком було відібрано вісім. Більшість регіонів ці гроші будуть інвестувати в посилення первинної медичної допомоги", - зазначив він.

На думку заступника міністра охорони здоров'я, у тих регіонах, куди було спрямовано кошти на, люди вже наступного року побачать зміни: "як в інфраструктурі, так у ставленні до себе в якості послуг, які вони отримують через первинну медичну допомогу. 

Як раніше повідомляв "5 канал", МОЗ звернулось до Президента України із проханням визначити для Верховної Ради законопроекти щодо реформування системи охорони здоров'я як пріоритетні.

Попередній матеріал
Купуючи монастир, співачка Кеті Перрі зіткнулася з протестом черниць
Наступний матеріал
На Черкащині анонсували план розвитку першочергових територій
Теги:
Loading...