Facebook Антона Геращенко

У МОЗ пояснили, чому не змогли врятувати поранених нацгвардійців

  Відомство спростувало інформацію про нестачу медикаментів для поранених під ВР.

  Як повідомили у прес-службі Міністерства охорони здоров'я, двох бійців Нацгвардії не вдалося врятувати через вкрай важкі осколкові поранення. "Травми були несумісні з життям. Одного солдата привезли у стані клінічної смерті, була ушкоджена крупна магістральна судина. Хірурги дві години власноруч качали серце і одночасно зашивали рану, але врятувати бійця не вдалося", - пояснив лікар-реаніматолог Київської міської клінічної лікарні №17 Сергій Дубров.

  При цьому лікар запевнив, що вони мали всі необхідні препарати. "Щодо деяких сучасних кровозупинних засобів, що застосовуються на полі бою, вони в лікувальних закладах при наданні спеціалізованої допомоги не застосовуються. Тому ми звернулися до волонтерів, хоча в даних випадках ці препарати, на жаль, вирішальної ролі не грали, адже вони могли б бути ефективними лише безпосередньо на місці травмування", - сказав Дубров.

  У МОЗ поінформували, що вчора, 1 вересня, міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі та заступник міністра Віктор Шафранський відвідали Київську міську клінічну лікарню №17 та Олександрівську клінічну лікарню міста Києва. Зазначено, що вони переконалися в тому, що лікарні забезпечені усім необхідним. "В наявності препарати первинної невідкладної допомоги, перев'язувальні матеріали, препарати крові та кровозамінники", - сказав Квіташвілі.

  Попередній матеріал
  Експерт: Масових настроїв для виходу на "майдани" немає, але деякі політики можуть "осідлати" невдоволення від падіння економіки
  Наступний матеріал
  45% іноземних туристів незадоволені українським сервісом - опитування
  Теги:
  Loading...