moscow-i-ya.livejournal.com

У Москві українці у вишиванках поклали квіти до пам'ятника Шевченку

  Українці в Москві святкують День Незалежності.

  Як повідомляє УНІАН, зранку українські дипломати провели святкове зібрання. Під час виконання гімну України на території Посольства України урочисто піднято синьо-жовтий стяг. У своїх виступах дипломати відзначили ключовий внесок українських військовослужбовців у боротьбу за незалежність України та вшанували пам'ять загиблих у боях з агресором на Донбасі хвилиною мовчання.

  Потім представники українського дипломатичного корпусу та члени родин поклали квіти до пам'ятника Тарасові Шевченку в Москві біля готелю "Україна". Більшість з учасників зібрання були вдягнуті у вишиванки.

  Увечері у Культурному центрі України на Арбаті відбудеться зустріч співвітчизників нагоди Дня Незалежності України. Як повідомили у Раді "Українців Москви", на зустрічі звучатимуть поздоровлення від Президента України Петра Порошенка, вітальні слова від посольства України, відбудеться концерт.

  Своєю чергою у вітанні української громади Москви наголошується: "Україна довго виборювала цей День і продовжує захищати своє історичне право бути вільним народом. Пророчі слова "Борітеся! Поборете!" будуть реально втілені в буття України. Ми завжди будемо з Україною, і Україна буде з нами!"

  Нагадаємо, Порошенко звернувся до нації з вітальним словом під час проведення Маршу Незалежності у Києві 24 серпня. "Війна за Незалежність все ще триває. І перемогти в ній можна лише поєднуючи оборонні зусилля, дипломатичний хист, політичну відповідальність. І - залізну витримку", - сказав Президент.

  Попередній матеріал
  Окупанти затримують кримчан за квіти до пам'ятника Шевченку і штрафують за "5 канал"
  Наступний матеріал
  Адвокат Савченко розповів, коли очікується вирок суду
  Теги:
  Loading...