Укроборонпром

У Міноборони повідомили, коли до ЗСУ надійдуть "Дозори-Б"

  Перші бронетранспортери "Дозор-Б" до української війська надійдуть навесні наступного року.

  Про це заявив заступник генерального директора "Укроборонпрому" Артур Херувимов, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Ще панцерник буде доопрацьовано спільно  з чеською компанією VOP. Відповідний меморандум було підписано на Львівському бронетанковому заводі. 

  Чеські партнери, які займаються виробництвом бронетехніки, допоможуть привести українські "Дозори" до стандартів НАТО. В компанії VOP запевнили, що сприятимуть в отриманні на "Дозори" міжнародних сертифікатів у країнах Європи. Наступного року львівський бронетанковий завод планує випускати до півсотні панцирників. 

  Херувимов наголосив: "Присутність тут гостей свідчить про те, що вони високо оцінили виробництво на наших заводах і готові сьогодні покращувати характеристики і доводити техніку до стандартів НАТО". А перший заступник виконавчого директора VOP CZ Роман Мікулін заявив: "Я вважаю, що обидва підприємства мають хорошу технічну базу. Тому наша співпраця повинна розвиватися".

  Як повідомляв 5.ua, 15 грудня 2015 році в ДК "Укроборонпром" заявили, що "Дозор-Б" почне серійно надходити до ЗСУ. Міноборони уклало перший контракт на постачання новітніх вітчизняних бронемашин із "Львівським бронетанковим заводом".

  Попередній матеріал
  Парубій: У всі часи Україну знищували міжусобиці
  Наступний матеріал
  Парубій: Іншого формату коаліції у ВР не існує
  Теги:
  Loading...