У Міноборони до 15 червня підготують концепцію моделі розвитку українських ВМС

  До 15 червня буде завершене відпрацювання концептуального документа щодо моделі розвитку українських Військово-морських сил України.

  Про це заявив командувач ВМС Сергій Гайдук, передає прес-служба Міністерства оборони в п'ятницю.

  "До 15 червня ми повинні завершити роботу над концептуальним документом "Модель і реформа Військово-морських сил Збройних сил України", - сказав Гайдук. За його інформацією, концептуальний документ містить ряд напрямків, і одним з головних є відновлення боєздатності українських ВМС.

  "Другий напрямок - це створення відповідної нормативно-правової бази функціонування ВМС України. Ще один напрямок - це система базування флоту, розвиток інфраструктури і пов'язане з цим вирішення соціальних проблем військових моряків", - додав командувач ВМС. На його думку, одним з основних завдань пілотного проекту має стати досягнення сумісності реформованих ВМС України з флотами провідних країн світу.

  "Ми повинні трансформувати Військово-морські сили таким чином, щоб вони були взаємосумісними з флотами країн Європейського Союзу та НАТО в питаннях управління, підготовки особового складу, озброєння і військової техніки та інших", - зазначив командувач ВМС.

  Як планується, надалі напрацьовані матеріали з реформування і розвитку Військово-морських сил Збройних сил України будуть представлені на затвердження керівництву Міністерства оборони України та держави.

  Нагадаємо, у квітні поточного року було створено експертну групу з напрацювання пілотного проекту щодо моделі майбутніх Військово-Морських Сил та механізму його реалізації. Також у квітні документ "Модель та реформа Військово-Морських Сил Збройних Сил України" вже виносився на колективний розгляд під час круглого столу в Одесі за участі іноземних і вітчизняних експертів та в ході семінару у Міністерстві оборони України у Києві.

  Попередній матеріал
  Закон про Національну поліцію буде прийнято до кінця літньої сесії - нардеп
  Наступний матеріал
  Новий оборонний законопроект США передбачає надання $300 млн і зброї Україні

  Українські морські піхотинці отримали перший вітчизняний тепловізор

  Херсонські прикордонники посилили охорону морських рубежів

  Держслужба охорони взяла під контроль морські та річкові порти в Україні - МВС

  Терористи проводять ротацію на приморському напрямку - Тимчук