5.ua

У Мінкульті розповіли, які заходи заплановані на День захисника України

У Міністерстві культури повідомили, які заходи відбуватимуться на День захисника України, 14 жовтня.

Про це розповів заступник директора Департаменту мистецтв і навчальних закладів Міністерства культури України Михайло Швед.

"Один з найважливіших заходів, забезпечувати проведення яких планує завтра Міністерство культури України, - це така патріотична молодіжна акція "РокВійсько", яка запланована на 17 год. на Софійській площі Києва. Акція дійсно цікава, плануються виступи відомих рок-гуртів України, зокрема, Kozak System, Тартак, таких відомих виконавців, як Тарас Чубай, Марія Бурмака та інших. І родзинкою цього мистецького проекту будуть виступи наших військовослужбовців, саме тих, хто сьогодні не в простих умовах захищає нашу незалежність, нашу територіальну цілісність", - зазначив він.

Крім того, зі слів Шведа, завтра на острові Хортиця в Запоріжжі відбуватиметься фестиваль "Покрова на Хортиці": "Комплексний захід, у рамках якого відбудуться і концерти, і різні майстер-класи, і виставки, і, за попередньою інформацією, цей захід планує відвідати Президент України Петро Порошенко". 

Як писав 5.ua, у День захисника України на телеканалах покажуть "Історії нескорених". Проект спеціально підготували до 14 жовтня. Це інтерв'ю про подвиги, дружбу та відданість. Участь у зйомках узяли справжні герої. 

Попередній матеріал
Оприлюднені повні версії підсумків нідерландського та українського розслідувань збиття MH17
Наступний матеріал
Бойовик "ДНР" добровільно здався СБУ
Теги:
Loading...