фотовиставка_МЗС 5.ua

У Міністерстві закордонних справ відкрили фотовиставку "Заради того, щоб ви не знали війни"

Понад 50 світлин зроблені торік у зоні АТО під час Іловайської трагедії.

Тепер фотофакти можуть бачити дипломати та іноземні делегації. Ними завісили стіни міністерства, ліфти та залу, якою проходять іноземні делегації дорогою до кімнати переговорів. Виставку облаштували в пам'ять про полеглих під Іловайськом та щоб нагадувати дипломатам про важливість їхніх переговорів у наближенні миру.

Фото зробили чотири українські фотографи, які працювали безпосередньо в гарячій точці, пліч-о-пліч з бійцями, переважно з батальйону "Донбас". У МЗС виставка триватиме до 15 вересня, потому помандрує українськими містами. Світлини планують показати і в Нью-Йорку.

"Виставка важлива ще й тому, що вона дозволить людям, які працюють у Міністерстві закордонних справ, зупинитися біля цих фотографій і співставити свою працю, ті речі, які вони роблять, ті думки, які вони закладають в документи, що готуються до переговорів, з тим, що вони бачать на цих фотографіях", - зазначив заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця.

"Вибралися звідти живими і зараз несемо ту пам'ять, яка залишилася від хлопців, котрі загинули, котрі попали до полону, і котрі зараз знову в лавах збройних сил України захищають нашу державу", - наголосив фотограф Максим Дондюк.

Попередній матеріал
На Донецькому напрямку бойовики використовують гранатомети та великокаліберні кулемети - Силкін
Наступний матеріал
Санепідслужба фіксує значне перевищення концентрації шкідливих речовин у повітрі через горіння торфовищ і лісів
Теги:
Loading...