Скріншот веб-сторінки

У мережі запрацював портал перевірених ініціатив допомоги бійцям АТО

  Тут зібрані проекти, що надають юридичну, медичну, психологічну, соціальну допомогу військовослужбовцям

  Громадська організація "Студена" запустила проект під назвою "Без броні" – онлайн-базу ініціатив, впроваджених для надання юридичної, психологічної та медичної допомоги бійцям АТО. Інтерактивна мапа України дозволить швидко і легко знайти найближчу організацію, що підтримує фронтовиків у будь-якому регіоні.

  Усі можливості нанесені на мапу, їх можна фільтрувати за типом і локацією. Про кожну ініціативу автори підготували довідку з описом профілю діяльності, контактами тощо.

  "На сайті нема організацій-пустишок, всі вони – реальні та дієві. Наші працівники поповнюватимуть базу щодня, додаючи все більше і більше державних та недержавних організацій. Всі, хто справді займається юридичною, медичною, психологічною, соціальною допомогою військовослужбовцям – всі будуть обдзвонені і додані. Рано чи пізно, так чи інакше", – розповідають засновники проекту.

  Крім того, користувачі можуть самі запропонувати організацію, якої ще немає в списку, натиснувши кнопку "Додати ініціативу".

  "Також проект передбачає медійну кампанію, покликану підвищити психологічну культуру українського суспільства загалом та зруйнувати поширений серед воїнів стереотип про те, що звертатися по допомогу до психолога є ознакою слабкості. Зовнішня соціальна реклама та ролики по телебаченню за участю реальних бійців, а також відверті розповіді фронтовиків про свій досвід працюють на те, щоб зробити процес соціальної адаптації легшим і ефективнішим", – додають автори проекту.  

  Як повідомляв 5.ua, у Києві та Харкові стартує новий набір на безкоштовні курси англійської мови для колишніх військових.

  Попередній матеріал
  У Вінниці затримали торговця зброєю із зони АТО
  Наступний матеріал
  Застреленому в Харкові бізнесмену, близькому другу Кернеса, приписують контроль за "комунальними потоками" - ЗМІ
  Теги:
  Loading...

  Волонтери проекту "Повернись живим" створять альбом смс-листування українських бійців з рідними

  Волонтери змайстрували для танкістів лазню на колесах

  Волонтери відремонтували відділення хірургії в Одеському військовому шпиталі

  Волонтери врятували пораненого під Зеленопіллям 19-літнього бійця від ампутації стопи (відео)