Скріншот веб-сторінки

У мережі запрацювала платформа для збору коштів на освітні проекти

  Кожен охочий зможе допомогти вчителям із втіленням їхніх ідей

  1 березня громадянська організація "Про.Світ" запустила сайт-платформу під назвою GoFundEd, яка допоможе вчителям збирати кошти на освітні проекти. GoFundEd має на меті зробити можливою підтримку ініціатив у сфері освіти "знизу", пише Ain.ua.

  "Потрібно створити середовище, в якому не лише батьки, а й громада, бізнес, громадські організації зможуть взяти участь у формуванні певної освітньої екосистеми", - пояснила засновник проекту Лілія Боровець.

  Нині на сайті запустили три краудфандингові кампанії, одна з яких – створення лабораторії для фізичних експериментів – уже зібрала потрібну суму. Наразі найбільша мета на сайті – 12400 грн, які викладачка Вінницького технічного коледжу хоче зібрати на створення 3D-принтера в шкільних умовах. Ще шість проектів наразі готують до запуску. Засновники проекти зазначають, що заявлені суми відносно невеликі, якщо порівнювати з подібними IT-ініціативами.

  Подати заявку на запуск кампанії зі збору коштів можуть учителі з будь-якого регіону. Щодо того, які ідеї можна пропонувати, автори GoFundEd пояснюють: "Це не обов’язково має бути частина навчального плану. Ми розглядаємо усі заявки, тому вчителі можуть запропонувати вирішення певної проблеми, яку вони бачать у школі. Часто зустрічаються запити на ремонти у класі, це важливо, але ми орієнтуємось на проекти, що покращують навчання. Вчитель повинен мотивувати свою заявку, пояснити, що це дасть".

  "Як тільки проект збирає необхідну суму, ми перераховуємо її ініціатору проекту. По завершенні проекту доброчинці отримують фінансовий та змістовий звіт проекту. Якщо проект не зібрав необхідної суми, то ви матимете можливість обрати або підтримати цими коштами інший проект, або ж кошти повернуться вам назад", - мовиться на сайті GoFundEd.

  Як повідомляв 5.ua, у мережі запрацював портал перевірених ініціатив допомоги бійцям АТО. Тут зібрані проекти, що надають юридичну, медичну, психологічну, соціальну допомогу військовослужбовцям.

  Попередній матеріал
  В заручниках у бойовиків досі залишаються 129 українців – Ірина Геращенко
  Наступний матеріал
  Генштаб має дозволити нашим бійцям адекватно відповідати на обстріли терористів – Жебрівський
  Теги:
  Loading...