Facebook / Благодійний фонд \"Овес\"

У мережі опублікували мапу пунктів збору пластику на протези для українських бійців

  Благодійний фонд "Овес" запровадив всеукраїнську акцію зі збору та переробки пластикових пляшок та окремо кришечок-закруток для протезування воїнів АТО.

  Про це повідомляється на сторінці фонду у Facebook.

  Здані пляшки та кришки подрібнюють на гранули і використовують як сировину або продають, а виручені кошти спрямовують на протез для конкретного бійця. Таким чином, акція водночас вирішує дві проблеми – екологічну та соціальну. Акція проходить за підтримки Міністерства екології України. Найближчий пункт збору пластику можна знайти на інтерактивній мапі.

  Представник фонду розповів виданню Cultprostir: "Першу партію було зібрано за 12 днів руками не більш 15 учасників, в основному організацій. Більша частина (90%) – це кришки, тобто до пляшок ми ще толком і не дішли. Наразі ведуться переговори з супермаркетами, процес уповільнює період відпусток. Відбір бійців на протезування і власне сам процес – це наступний етап акції, зараз йде збір. Кожного дня до нашої акції підключаються 5-7 міст. Запрошуємо всіх доєднуватися! Нам потрібна допомога і волонтерів, і бізнесу, і медіа".

  Зазначається, що 3 серпня на переробку вже буде передана перша порція – 300 кг пластику.

  Як повідомляв 5.ua, наприкінці червня волонтери запустили курс із навчання підривників.

  Попередній матеріал
  ГПУ підозрює працівника Служби зовнішньої розвідки у державній зраді
  Наступний матеріал
  Опубліковане відео сьогоднішніх заворушень і стрілянини у Харкові
  Теги:
  Loading...