reporter.dn.ua

У маріупольській школі зафіксоване масове отруєння дітей

  Болі в животі і температура виявлені у 58 школярів, прокуратура відкрила кримінальне провадження та розпочала розслідування.

  Близько 50 дітей отруїлись у шкільній їдальні маріупольської ЗОШ №28, повідомляє місцевий сайт 0629. Батьки школярів розповіли журналістам, що отруєння було викликане саме шкільними харчами. "Син розповів, що в їдальні їх годували супом, йогуртом, який чомусь був розлитий у склянки, а також бутербродом з вареною ковбасою, що взагалі неприпустимо. Я маю намір звертатися за фактом отруєння дитини в прокуратуру", - розповів батько одного із постраждалих.

  Симптоми чоловік описав так: "Моєму синові стало погано вчора ввечері, десь після другої години, після відвідування школи. Почалося нездужання, блювання, розлад шлунку, занепад сил. О 12:00 ночі довелося викликати "швидку", бо дитині було дуже погано. У машину "швидкої" його ніс на руках, бо син втрачав свідомість". За словами чоловіка, в їхньому класі ще в кількох дітей виявилися такі ж симптоми.

  Директор ЗОШ №28 Олена Сарахман була небагатослівна і класифікувати інцидент до висновку СЕС відмовилася: "За фактом великої відсутності дітей зараз проводиться перевірка, у школі працюють фахівці санепідстанції, їдальня тимчасово закрита".

  Через цей інцидент сьогодні міський голова Юрій Хотлубей провів екстрену нараду. Там зазначили, що у зв'язку з нездужанням, пов'язаним з болями в животі і підвищенням температури, навчальні заняття не відвідали 58 дітлахів. До з'ясування причин захворювання дітей харчування у школі призупинили – там проведуть повну санітарну обробку та дезінфекцію їдальні та бактеріологічне обстеження співробітників.

  Управління освіти відкрило службове розслідування за даним фактом, а також щодо "організації контролю адміністрацією школи №28 за виконанням порядку організації гарячого харчування школярів". Управління охорони здоров'я міської ради організувало медичний огляд всіх хворих дітей за місцем проживання, також проводиться огляд всіх учнів школи, які знаходяться на заняттях сьогодні.

  На інцидент уже відреагувала і прокуратура Донецької області. На сторінці установи у Facebook з’явилося повідомлення, де підтверджується факт скарг на різкі болі в животі і температуру з боку 58 учнів. Прокуратурою Іллічівського району Маріуполя розпочато кримінальне провадження за фактом масового отруєння дітей в навчальному закладі міста. Максимальний термін покарання по даному злочину – до 3 років позбавлення волі.

  Нагадаємо, цього тижня під Маріуполем українські бійці запобігли теракту.

  Попередній матеріал
  Затриманому на Луганщині ГРУшнику Александрову вручили обвинувальний акт
  Наступний матеріал
  При закритті повітряного простору Україна втратить більше, ніж авіакомпанії РФ – експерт
  Теги:
  Loading...