business24.ro

У Маріуполі зник мобільний зв'язок

  Зв'язок пропав через пошкодження волоконно-оптичної лінії передачі.

  У Маріуполі зник мобільний зв'язок. Уже близько години абоненти компаній "Київстар", "МТС", Life частково не можуть нікуди додзвонитися, повідомляє місцеве видання 0629. Про це свідчать інформація від жителів різних районів міста, які звернулися до видання.

  Оператор мобільного зв'язку компанії МТС повідомив, що до них надходять дзвінки про поодинокі випадки відключення номерів. Водночас у прес-службі компанії "Київстар" зазначили, що "тимчасові складнощі зі зв'язком у м. Маріуполі викликані пошкодженням магістрального волоконно-оптичного кабелю в цьому районі. Технічні відновлювальні групи вже працюють на місці пошкодження, і ми постараємося відновити зв'язок за максимально короткий термін".

  Як стало відомо 0629 з власних джерел, пошкодження кабелю сталося відразу у двох операторів – "МТС" і "Київстар" у районі Запорізької області. При цьому сьогодні не могли додзвонитися не тільки жителі Маріуполя, а й інших міст.

  Видання інформує, що станом на 15:20 зв'язок "Київстар" частково відновилася, але додзвониться абонентам можна насилу. Зв'язок "МТС" ще недоступний, але ведуться активні відновлювальні роботи. 

  Попередній матеріал
  Ухвалу на проведення обшуку в Апеляційному суді ми брали не в Києві, бо існує кругова порука – Шокін
  Наступний матеріал
  У голови Апеляційного суду під час обшуку виявили $6,5 тисяч – генпрокурор
  Теги:
  Loading...