Антон Чернушенко_хабар 5.ua

У маєтку голови Апеляційного суду під Києвом обшук виявив лише рахунки за меблі

  Слідчі СБУ завершили обшук у третьому приватному домоволодінні, що належить голові Апеляційного суду Києва Антону Чернушенку.

  Маєток розташований неподалік столиці, у селищі Горенка. Шукали там документи та інші докази зловживання судді. Але швидше нічого важливого не знайшли, бо триповерховий будинок іще на стадії ремонту. Серед цікавого лише рахунки за куплені туди меблі, що коштують десятки тисяч гривень. Із товарних чеків стає зрозуміло, що маєток цей облаштовували для сина судді. Серед припаркованих автівок на подвір'ї - Mercedes-Benz Geländewagen.

  "По моїй інформації, будинок побудувався 20 років тому. Потім його перепродали, зараз це вже третій власник цього будинку. З'ясувалося, що новий власник цього будинку - син судді, якого заарештували і показали по телебаченню", - розповів голова Горенської селищної ради Анатолій Дропей.

  Раніше 25 червня слідчі ГПУ та СБУ спільно обшукали ще один будинок Чернушенка. Там виявили вогнепальну та холодну зброю, набої, ухвали Апеляційного суду на проведення негласних слідчих дій, службові документи, 8 державних номерних знаків, а також талони на пальне. Ще й Mercedes-Benz там був припаркований.

  Нагадаємо, офіційну підозру ГПУ оголосила  Антону Чернушенку напередодні. Йому закидають низку тяжких злочинів та просять Верховну Раду надати згоду на його арешт. Зокрема обвинувачують у незаконному втручанні у роботу автоматизованої системи документообігу суду та винесення завідомо неправосудних рішень, за що можуть заґратувати і до восьми років.

  Попередній матеріал
  В Афінах спалахнули протести
  Наступний матеріал
  У затопленому Сочі виявили тіло загиблого чоловіка
  Теги:
  Loading...