Facebook / NextbikeUkraine / Некстбайк Україна

У Львові запускають муніципальний велопрокат

  У Львові почали встановлювати перші в Україні станції муніципального велопрокату.

  Планується, що велопрокат має повноцінно запрацювати протягом місяця. Проект, яким займається компанія "Некстбайк Україна", передбачає, що городяни за плату зможуть брати велосипеди в одному з пунктів мережі й повертати в іншому.

  Як повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, у понеділок, 28 вересня, станцію велопрокату встановили біля "Технопарку" на вулиці Федьковича. Також уже є станції на Площі ринок та біля Аквапарку, звітують у "Некстбайк Україна". Незабаром з'являться пункти прокату біля ЛНУ імені Івана Франка та "Львівської Політехніки". Обіцяють, що повноцінно всі п'ять станцій запрацюють протягом місяця.

  Як інформує Львівська асоціація велосипедистів, у 2016 році в місті розпочнуть наступний етап проекту та змонтують станції ще на 17 локаціях. Крім того, компанія має намір встановити подібні системи в інших містах України: Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Вінниці (за умови підтримки з боку тамтешніх міськрад).

  Як повідомляв 5.ua, муніципальний велопрокат може також з'явитися і в Києві. Найближчим часом Київське інвестиційне агентство має підготувати пакет документів на тендер щодо впровадження системи bike-sharing у столиці.

  Попередній матеріал
  Лорткіпанідзе заперечив заяву Ківалова про замах
  Наступний матеріал
  Суд над ГРУшниками намагатимуться унеможливити технічно - журналіст
  Теги:
  Loading...