акція для дітей-переселенців_Львів 5.ua

У Львові влаштували акцію для дітей-переселенців "Не забувай мене"

  У Львові влаштували акцію для дітей-переселенців "Не забувай мене".  Захід організували в переддень міжнародного дня захисту дітей.

  Біля пам'ятника Тарасові Шевченку волонтери влаштували фотовиставку. Це світлини малюків, які змушені були покинути рідні домівки через війну на Сході країни. Під час акції організатори закликали людей приносити необхідні речі для малечі – харчування, підгузки та канцтовари. Крім того, активісти організували збір коштів. Гроші, вилучені із благодійних скриньок, передадуть сім’ям вимушених переселенців, які потребують допомоги.

  "Взагалі ми запускаємо довготривалий проект - "Не забувай мене". Щоб звернути увагу суспільства на потреби дітей-переселенців, дітей родин учасників АТО. Показати, що є проблема. Проблема у влаштуванні дітей на розвиваючі гуртки, навчальні школи. Хочеться, щоб львів’яни більше долучалися до допомоги цим дітям", - зазначає голова благодійного фонду "Творці майбутнього" Галина Звір.

  "Я вважаю, що на даний момент має бути створений якийсь центр, щоб психологи з ними працювали, дали їм забути ту біду, яку вони пережили. Тому що втратити хату, родину, місце де ти народився і виріс, це є дуже важко для дитини", говорить львів’янка Іванна Жукевич.

  Попередній матеріал
  В центрі Москви побили учасників узгодженої акції на підтримку України
  Наступний матеріал
  Українці у Брюсселі пробігли 20 км заради воїнів АТО

  У Маріуполі стартувала всеукраїнська паломницька акція "Відвага милосердя"

  "Дякую, що ти рятуєш моє життя" - акція до Дня донора в Києві

  Діти-переселенці збиратимуть кошти для онкохворих на столичній благодійній акції

  У столиці влаштували благодійну акцію до Дня донора крові