Львів_Зунр 5.ua

У Львові відзначили 97-му річницю створення ЗУНР

Під час урочистих заходів з цієї нагоди львів'яни вшановували пам'ять Українських Січових Стрільців, вояків УГА, а також військових, які загинули в АТО на Сході.

Cьогодні, 1 листопада, у Львові відзначили 97-му річницю Листопадового повстання, в результаті якого у 1918 році було проголошено Західноукраїнську народну республіку. Під час урочистих заходів з цієї нагоди львів'яни вшановували пам'ять Українських Січових Стрільців, вояків УГА, а також військових, які загинули в АТО на Сході.

Львівська міська рада / Facebook

Як повідомляють у прес-службі Львівської міської ради, учасники урочистостей поклали квіти до Меморіалу воїнам УГА на Личаківському кладовищі та запалили лампадки на могилах Дмитра Вітовського – Держсекретаря військових справ ЗУНР, Михайла Галущинського – коменданта Січових Стрільців, Олександра Тисовського – керівника і засновника "Пласту", Северина Левицького – воїна УГА. Після цього квіти поклали до могили Президента Національної Ради ЗУНР Євгена Петрушевича. Вшанували також новітніх Героїв, які загинули в зоні АТО.

Квіти поклали також до меморіалу УГА та УСС біля Янівського кладовища, де відслужили поминальну панахиду, потому влаштували віче.

Попередній матеріал
Охендовський не знає, чи ввійде до нового складу ЦВК
Наступний матеріал
Охендовський заперечує інформацію про його конфлікт з Магерою
Теги:
Loading...