Фото прес-служби Львівської ОДА

У Львові відкриють Почесне консульство Держави Ізраїль у Західному регіоні України

  Львівщина та Держава Ізраїль розвиватиме активнішу співпрацю у сфері туризму, культури, медицини, освіти та економіки.

  Про розвиток двосторонніх відносин йшла мова 7 листопада на зустрічі в.о.голови Львівської облдержадміністрації Юрія Турянського з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Еліавом Бєлоцерковські.

  Як розповів дипломат, зараз завершується процес відкриття Почесного консульства Ізраїлю у Західному регіоні України.
  "Окрім того, ми вивчаємо можливість відкриття прямих авіарейсів з Ізраїля до Львова. Таке сполучення сприятиме налагодженню тісніших контактів у бізнесі, розвитку туризму, культурних зв’язків", - повідомив Еліав Бєлоцерковські.

  "Ми дуже високо цінуємо співпрацю з Ізраїлем. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми зможемо закріпити ці зв’язки і знайти нові шляхи для взаємовигідної співпраці. Зокрема, зараз ми напрацьовуємо організаційні рішення для того, аби між суб’єктами господарювання двох держав розвивались тісніші економічні зв’язки", - наголосив Юрій Турянський.

  Варто додати, що це перший візит на Львівщину  ізраїльського посла. Крім того,у Львові він візьме участь в урочистій церемонії нагородження Праведників народів світу - не-євреїв, які в період Другої світової війни рятували єврейське населення - на Львівщині звання "Праведників народів світу" отримали близько сотні громадян.

  Попередній матеріал
  Юний українець став чемпіоном Європи з шахів
  Наступний матеріал
  Україна чекає посилення тиску на РФ з боку Євросоюзу - МЗС
  Теги:
  Loading...