dpsu.gov.ua

У Львові відбулася зустріч керівників прикордонних відомств України та сусідніх країн - членів ЄС

  На зустрічі обговорили сучасні загрози безпеці спільного кордону України та ЄС. Зокрема, торкнулися питань протидії контрабанді та міграційної кризи в Європі.

  Також говорили про важливість подальшого співробітництва щодо посилення контролю на східній та південній ділянках українського кордону. Про це повідомили у прес-службі ДПСУ відомства.

  Крім того, представники країн - членів ЄС засудили намагання терористів дестабілізувати ситуацію в Україні. Керівники прикордонних відомств України, Польщі, Словаччини, Угорщини та Румунії домовилися про пріоритетні напрямки майбутньої співпраці.

  Голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко наголосив: "Україна є транзитною державою для руху нелегалів. ... Ми відзначаємо деякі тенденції щодо збільшення кількості порушень з боку нелегалів-мігрантів. Це у два з половиною рази. Водночас це не є загрозою для європейської спільноти і для нас".

  Заступник начальника поліції Угорщини Жолт Халмоші зауважив: "Сьогодні України не торкається тема міграційної кризи, але в майбутньому напрямок нелегальної міграції може докорінно змінитися й навіть пролягати через Україну. Тому ми заздалегідь готові ділитися досвідом з українськими колегами щодо боротьби з нелегальною міграцією: проводити тренінги та навчальні заходи".

  Як повідомляв 5.ua, 25 листопада 2015 року Кабмін затвердив стратегію розвитку Держприкордонслужби.

  Попередній матеріал
  У новорічні свята в Україні курсуватимуть 16 додаткових потягів
  Наступний матеріал
  Сирійські повстанці отримали зброю для боротьби з російськими літаками (відео)