'Мій тато захищає Україну' 5.ua

У Львові триває соціальний проект "Мій тато захищає Україну"

Діти учасників АТО взяли участь у різних творчих конкурсах - кращий малюнок, анімаційний кліп, музичний виступ.

Переможців нагородили цінними призами на сцені Львівської опери, де відбувся спільний гала-концерт за участі дітей учасників АТО та музикантів.

Другокласниця Катерина Півнюк уже знає, що таке війна. Її тато десантник 80-ої аеромобільної бригади, зараз воює на Сході. Заради батька, якого так бракує дівчинці, Катя взяла участь у соціальному проекті "Мій тато захищає Україну". Зіграла на скрипці перед професійним журі та здобула перемогу.

У різноманітних творчих конкурсах взяли участь майже 1000 дітей військовослужбовців. Переможців запросили на сцену Львівської опери - нагороди приймали з рук чемпіонок-шахісток - сестер Марії та Анни Музичук.

Святковий концерт відкрив військовий оркестр. Потому на сцену вийшли гурт "Мері" разом із п’ятнадцятирічним Павлом Маринкевичем. Батько хлопця - військовий. Зі сходу чоловік уже повернувся. Тепер із зали спостерігав за виступом сина.

Організатори соціального проекту запевняють, конкурс не завершено. Вони вже планують гала виставу на арені львівського цирку. Головна мета цього проекту, нагадати родинам військових, що вони не самотні. А діти, батьки яких нині захищають країну, потребуюють особливої підтримки суспільства. 

Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів, "5 канал".

Попередній матеріал
У центрі Києва відкрили пам'ятник мурашці
Наступний матеріал
Перед смертю Мозговий хотів утекти з "ЛНР" і дати сенсаційну прес-конференцію – ЗМІ

Діти-переселенці збиратимуть кошти для онкохворих на столичній благодійній акції

У столиці влаштували благодійну акцію до Дня донора крові

У столиці відбувся благодійний фестиваль "Віночок миру"

У Тернополі організували благодійний марафон для придбання діагностичного обладнання для дитячої лікарні