5 канал

У Львові стартував конкурс льодових скульптур

Два дні майстри видобуватимуть із льодових брил крижане мистецтво.

На один експонат витрачається близько півтонни льоду. Як кажуть скульптори, головне в цій справі - добрячий мороз. Суттєвих відмінностей у роботі з льодом від інших матеріалів для різьби майстри не відчувають. Глядачі можуть стежити за процесом творіння. Уже завтра брили льоду перетворяться на фігури. Тематика цьогорічного конкурсу – Різдво.

"Буду робити козу. Голову кози. На різдвяну тематику дуже символічний образ. У вертепі коза ходить, багато є дійств з козою. Я з собою взяв кілька пар рукавиць, бо промокають руки. З холодними пальцями дуже не попрацюєш", - говорить скульптор Тарас Бенях.

"Мені головне зробити гарну роботу. Вже є щастя, що мене запросили, я беру участь. Створити щось для людей, для Львова, для туристів. Бажано мороз, тоді буде максимально довго стояти. А як буде плюс, буде танути-танути і зникне", - зазначила скульптор Дарія Альошкіна.

Нагадаємо, італієць створює дивовижні скульптури з кавунів. Він також працює з іншими незвичними матеріалами, зокрема, картоплею і гарбузом.

Попередній матеріал
Сьогодні у школах Черкас запроваджують карантин
Наступний матеріал
Через сходження лавини в Альпах загинуло щонайменше п'ятеро військових
Теги:
Loading...