president.gov.ua

У Львові Президент присвоїв статус Національної академії сухопутних військ

  Глава держави присвоїв статус Національної академії сухопутних військ Збройних сил України імені гетьмана Петра Сагайдачного.

  Під час робочої поїздки до Львівської області Петро Порошенко відвідав Академію сухопутних військ ЗСУ імені гетьмана Петра Сагайдачного, повідомляє прес-служба глави держави. Порошенко повідомив про присвоєння навчальному закладу статусу Національного.

  Звертаючись до курсантів та викладачів академії, Президент відзначив, що йому як Верховному Головнокомандувачу надзвичайно приємно відвідувати один із найстаріших вищих військових навчальних закладів України. "Не вперше у вас. Впевнений, і не востаннє. Бо армія тепер завжди буде в центрі уваги вищого керівництва держави", – зазначив Порошенко.

  За словами Президента, заклад заслужено носить ім'я одного з найславетніших військових стратегів доби Козаччини і всієї української воєнної історії. Блискучі перемоги гетьмана й кошового Сагайдачного – гідний приклад для захисників України усіх часів, зазначив глава держави.

  Присутні разом із Президентом вшанували хвилиною мовчання пам'ять 43-х офіцерів-випускників академії, які до кінця виконали свій військовий обов'язок і героїчно віддали життя за мирне майбутнє України.

  Нагадаємо, 21 вересня генсек НАТО і Президент України відкрили міжнародні навчання "Україна-2015".

  Попередній матеріал
  Сьогодні на засіданні суду у справі Савченко будуть присутні дипломати і журналісти
  Наступний матеріал
  До Донецького аеропорту терористи підігнали танки і броньовики - Тимчук
  Теги:
  Loading...