lodb.org.ua

У Львові для дітей організують польсько-українську ніч в бібліотеці

  У п’ятницю, в ніч з 8-го на 9-те травня у Львівській обласній бібліотеці для дітей буде проведена польсько-українська ніч для учнів шкіл з польською мовою навчання Львова та області.

  Організовує захід Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові, співорганізаторами виступлять Львівська обласна бібліотека для дітей та Міська громадська бібліотека у Вроцлаві.

  Учасниками стануть діти віком 9-13 років – учні середніх загальноосвітніх шкіл з польською мовою навчання №10 та №24 (м. Львів), №3 (м. Мостиська, Львівська обл.) та школа в с. Стрілецьке (Мостиський р-н, Львівська обл.). В заході візьмуть участь письменники та експерти: Анна Червінська-Ридель, Барбара Космовска, Роксана Єнджеєвска-Врубель.

  "Ініціатива спрямована на поширення польської мови та книги серед дітей польського походження  у новаторському відображенні. Ця незвична форма заходу має на меті сприяти налагодженню партнерства між експертами з Польщі і педагогами, котрі працюють у школах з польською мовою викладання, та допомогти батькам відірвати дітей від телевізорів і комп’ютерів та зацікавити їх читанням книг – джерела не лише знань, але й забави та пригод. Сучасна бібліотека сприяє в організації подібних заходів, залучаючи до бібліотеки дітей", - розповіли у Львівській обласній бібліотеці для дітей.

  Попередній матеріал
  Співробітники СБУ вшанували пам'ять офіцерів, які не повернулися з Донбасу
  Наступний матеріал
  Шкіряк: я готовий особисто нести відповідальність за участь журналістів в польоті до Непалу

  Близько двох тисяч дітей встановили танцювальний рекорд у Чернігові

  Великодній майстер-клас для дітей-переселенців влаштували в Києві

  На Троєщині пройшов конкурс учнівських проектів із розвитку району

  Серед учнів Києва визначили кращих знавців правил дорожнього руху