volynnews.com

У Луцьку встановили національний рекорд

  П'яти метрову ковбасу вагою півтонни виготовив один з місцевих виробників. Рекорд офіційно зареєстрували у Книзі рекордів України в розділі "Гастрономічні вироби".

  На фестиваль запросили представників Національного реєстру рекордів. Річ у тім, що виготовлена варена ковбаса є рекордного розміру - довжиною 5 метрів і вагою майже півтонни, повідомляє місцеве видання "Волинські новини".

  Як розповіла представниця Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова, категорія "Гастрономічні вироби" в Україні активно розвивається. Донедавна рекордсменом була ковбаса, виготовлена торік у Черкасах, яка мала вагу 188 кг. "Сьогодні ми вперше у Луцьку. Вітаємо з почином і сподіваємось, що Луцьк буде активно брати участь в подібних акціях", - зауважила Вєтрова.

  Вагу ковбаси офіційно зафіксували в присутності представників національного реєстру рекордів України. Опісля того, як виробнику вручили сертифікат про внесення виробу до Книги рекордів України, ковбасу розрізали на порції, і скуштувати її зміг кожен охочий.

  Ковбасу роздавали безкоштовно, проте просили всіх охочих приєднатися до збору коштів на потреби сімей загиблих воїнів на Сході України.

  Попередній матеріал
  Ірландія хоче вилучити з обігу монети в 1 і 2 євроценти
  Наступний матеріал
  Чільник Мінфіну хоче якнайшвидше провести індексацію зарплат і пенсій
  Loading...