kvs.gov.ua

У Лук'янівському СІЗО проводять комплексну перевірку

  Прокуратура та Державна пенітенціарна служба (ДПСУ) відбувається комплексну інспекторську перевірку діяльності Київського слідчого ізолятора.

  Про таке йдеться у повідомленні на сайті Державної пенітенціарної служби.

  СІЗО перевіряють "з питань організації охорони здоров'я та медико-санітарного забезпечення, матеріально-побутового забезпечення, організації охорони, нагляду та ізоляції ув'язнених, а також дотримання протипожежної безпеки", - йдеться у повідомленні пенітенціарної служби.

  "В рамках заходів також буде проведено перевірку організації оперативно-розшукової роботи в слідчому ізоляторі та організацію соціально-психологічної роботи з ув'язненими та засудженими", - наголосили в ДПСУ. Перевірка триватиме до 29 січня.

  Як повідомляв 5.ua, 14 січня 2016 року в Лук'янівському СІЗО помер ув'язнений. 35-річний чоловік був засуджений до 6 років позбавлення волі та утримувався під вартою з липня минулого року. За попередніми висновками лікарів він помер від серцево-судинної патології. У зв'язку зі смертю арештанта, прокуратура ініціювала службову перевірку щодо дій працівників СІЗО.

  Нагадаємо, 1 січня 2016 року в Лук'янівському СІЗО за невідомих обставин помер активіст радикальної націоналістичної організації "Білий Молот" Макар Колесніков. В адміністрації СІЗО повідомили, що попередні причини смерті у хлопця були проблеми з серцем, а медичну допомогу йому надали вчасно і в повному обсязі. Генеральний прокурор Віктор Шокін взяв під особистий контроль досудове розслідування щодо ситуації.

  Попередній матеріал
  Експерт: "Що буде з гривнею - те саме буде й з нафтопродуктами"
  Наступний матеріал
  Павленко: звільнення міністра АПК не стане політичною кризою
  Теги:
  Loading...