5 канал

У лікарнях залишаються понад 40 нацгвардійців, поранених під час сутичок під Радою 31 серпня - речник НГУ

Станом на сьогодні у медичних закладах перебувають понад 40 нацгвардійців, поранених під час кривавих сутичок під Верховною Радою 31 серпня.

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" повідомила прес-секретар Національної гвардії України Світлана Павловська.

"Наразі ми можемо сказати, що близько 30 осіб проходять стаціонарне лікування, близько 10 знаходяться на амбулаторному лікуванні, кілька нацгвардійців проходять лікування у медичних закладах безпосередньо на території частин. Практично всім їм доведеться пережити довготривалий період медичної реабілітації, багатьом з них доведеться пережити ще не одну операцію", - сказала вона.

За її словами, вже домовлено про лікування кількох військовослужбовців за кордоном. "Ми сьогодні говоримо, що декілька з військовослужбовців завдяки допомозі волонтерів та військових аташе інших країн вирушають на реабілітацію до країн Балтії. Сьогодні стоїть питання, щоб й інших військовослужбовців реабілітувати в медичних закладах інших країн, де їм можуть надати більш кваліфікаційну медичну допомогу", - зауважила Павловська. 

Нагадаємо, сьогодні, 25 вересня, у шпиталі помер четвертий нацгвардієць, поранений під Верховною Радою 31 серпня.

Попередній матеріал
В Болгарії археологи знайшли золотий кулон, якому більше 6 тис. років
Наступний матеріал
Порошенко підписав закон про електронну комерцію
Теги:
Loading...