radiosvoboda.org

У Київському військовому госпіталі нагородили понад 100 волонтерів "За мужність і звитягу"

  У суботу, 5 грудня, з нагоди Міжнародного дня волонтерів керівництво Головного військового медичного госпіталю в Києві вручило медалі та пам'ятні відзнаки понад 100 волонтерів, які надають допомогу пораненим військовослужбовцям і самій установі. 

  Про це повідомляє "Радіо "Свобода". Медалі вручали "За мужність і звитягу", а також під назвою "Лагідна сила". Серед тих, хто отримав нагороди – волонтери та громадські організації, які надають матеріальну і медичну підтримку шпиталю, окремим військовим і добровольчим з'єднанням, що беруть участь в АТО.

  "З перших днів воєнних дій на Донбасі госпіталь прийняв на лікування близько 11 тисяч поранених, з них понад 7 тисяч – ті, хто перебував у нас на стаціонарі. Волонтери допомагали лікарям виходжувати поранених, підтримували їх своїм душевним теплом, а ще ж є ті, які збирали і збирають кошти на медикаменти та сучасне устаткування не лише для нашого клінічного центру, а для шпиталів і лікарень в зоні АТО", – сказав генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук.

  Як зазначає видання, він також відзначив важливу роль жінок-волонтерок. За його словами, наймолодшій волонтерці виповнилось 3 роки, а найстарша незабаром відзначить 96-річчя.

  Нагадаємо, сьогодні, 5 грудня, світова громада відзначає Міжнародний день волонтера.

  Попередній матеріал
  Соболєв: У Кривому Розі парламентська комісія з розслідування фальсифікацій на виборах вдруге не провела засідання
  Наступний матеріал
  ВПС Британії вдруге атакували бойовиків ІД у Сирії