studio911.com.ua

У Києві вперше проведуть змагання з тюнінгу та автозвуку Еnergy Autoshow

  Еnergy Autoshow – це перший щорічний захід, який не має аналогів в Україні – змагання з тюнінгу та авто-звуку SPL в форматі open air.

  25 липня 2015 року на території Державного музею авіації відбудеться Еnergy Autoshow. Всю територію музею розділили на зони. Епіцентром всієї денної програми буде зона Energy Autoshow. Це місце, де проходитимуть змагання із зовнішнього і внутрішнього тюнінгу, зі звукового тиску SPL, аерографії та змагання на найгучніший звук вихлопу у мотоциклів.

  Main Stage зона запропонує відвідувачам програму та конкурси від партнерів заходу, конкурс "Мiss Еnergy Autoshow – 2015" та концерт, головними хедлайнерами якого стануть O.Torvald , Dруга Ріка , Bahroma , MONATIK . Також у цій зоні буде головний танцювальний майданчик Еnergy Autoshow. Окремо будуть зони DJ Bar і Пікнік, а для спеціальних гостей шоу передбачили VIP зону.

  Більш детальну інформацію про місця роздачі флаєрів і подробиці участі в конкурсах шукайте в соціальних мережах за хештегом  #energy_autoshow #energyautoshow та на сайті studio911.com.ua.

  Попередній матеріал
  Науковці опублікували фото найменшого супутника Сатурна
  Наступний матеріал
  У перші години роботи онлайн-реєстру для перетину лінії зіткнення СБУ отримала понад три тисячі заяв
  Теги:
  Loading...