благодійний рок-концерт_Київ
5.ua

У Києві влаштували благодійний рок-концерт та міні-аукціон, де продавали прапор за 280 євро

  280 євро - за прапор, підписаний кіборгами з Донецького аеропорту і 100 доларів - за футболку з автографами футболістів Національної збірної. 

  У Києві влаштували благодійний рок-концерт, а заодно провели й  міні-аукціон. В торгах за стяг і футболку брала участь сама публіка, а грали і співали українські і білоруські гурти абсолютно безкоштовно. Усе це - щоб зібрати гроші на реанімобіль для нашого війська. Дійство назвали "Від сябра до брата", аби наголосити - в українців ще лишився братній народ, який готовий простягнути руку помочі. Зібраних пожертв точно не вистачить для швидкої на колесах, тож волонтери обіцяють продовжити активну роботу. Реанімобіль планують купити для Першого добровольчого мобільного госпіталю, який базується в Артемівську.  

  "Нібито можна сказати, що народ втомився, але війна - це не гра перед дзеркалом, тут два противники. І ти не можеш втомитися, поки не втомився твій противник. Треба обов'язково довести справу до кінця", - наголошує учасник концерту лідер гурту "Гайдамаки" Сашко Ярмола.

  "Є такий момент, знаєте, коли ми говоримо: братській народ, сусідня країна - це ж не порожні слова. У Білорусії також з хвилюванням і тривогою дивляться на те, що відбувається, всі переживають. Всі бажають найшвидшого миру на нашій землі", - говорить лідер білоруського гурту "Trubetskoy" Павло Булатніков.

  Попередній матеріал
  Волинські журналісти організували благодійний аукціон з нагоди професійного свята
  Наступний матеріал
  До лікарень Дніпропетровська за дві доби доправили понад 30 поранених бійців