5 канал

У Києві відбувся велопробіг під назвою "Критична маса"

  У Києві відбувся велопробіг під назвою "Критична маса" з гаслом "ми не блокуємо рух, ми і є рухом".

  Це вже другий флешмоб велосипедистів цієї весни. Цього разу вони подолали понад 20 кілометрів містом. Мета - нагадати автомобілістам, що з двоколісним транспортом на дорозі також треба рахуватися.

  Строката 50-метрова колона велосипедистів здалеку привертає увагу. Близько 500 учасників флешмобу "Критична маса" без перешкод рухалися дорогами столиці. У буденній їзді до таких переваг, кажуть, не звикли.

  "Хотілося би їздити на велосипедах, але є велика проблема. Тому що дороги не прилаштовані до їзди на велосипеді. І це дуже великий мінус", - говорять велосипедисти.

  Маршрут для велопробігу обирали ретельно. Траса понад 20 кілометрів охопила як центр, так і околиці міста, щоб привернути увагу більшої кількості автомобілістів. Найпомітніший у юрбі - помаранчевий байк Антона Мінакова. Карбоновий електровелосипед чоловік створив сам.

  "Дуже легкий 17,5 кілограм. Є ручка газу, можна їхати на моторі тільки. Акумуляторна батарея, я можу проїхати 40-45 кілометрів, не обертаючи педалі", - говорить велосипедист Антон Мінаков.

  "Велосипед повинен бути позначений світловідбивачами переднім і заднім, а також справним звуковим сигналом. Рекомендуємо всім велосипедистам одягати шолом, а також на шолом чіпляти дзеркальце, щоб бачити що позаду відбувається", - наголосив співорганізатор пробігу.

  Людмила Голодник, Сергій Клименко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Києві відзначили 103-тю річницю створення української скаутської організації "Пласт"
  Наступний матеріал
  Кількість загиблих внаслідок землетрусу у Непалі сягнула до 1500 осіб

  У Сумах провели святковий велопробіг

  У Вінниці влаштували святковий велопробіг

  Українці вирушили у велопробіг до Австралії - розповідати про Майдан і війну

  Одесити провели велопробіг і вуличний концерт на підтримку єдності України