хода на підтримку Андрія Медведька та Дениса Поліщука
5.ua

У Києві відбулася хода на підтримку Андрія Медведька та Дениса Поліщука

До мітингу долучилися майже півтори тисячі учасників.

У суботу, 19 грудня, в Києві відбулася хода на підтримку Андрія Медведька та Дениса Поліщука, яких підозрюють у вбивстві Олеся Бузини. До мітингу долучилися майже півтори тисячі учасників. Серед них представники Правого сектора, ВО "Свобода", добровольчих батальйонів та футбольних фанів.

Хода рушила з парку імені Тараса Шевченка. Біля будівлі Конституційного суду мітингарі запалили фаєри. Фінішувала акція під столичною прокуратурою.

Організатори оголосили, що наступного разу збиратимуть людей на підтримку підозрюваних у вівторок, 22 грудня. Саме на цей день Апеляційний суд Києва переніс розгляд справи Андрія Медведька. Учасники ходи сьогодні закликали відпустити його з-під варти. Інший підозрюваний - Денис Поліщук - нині перебуває під домашнім арештом.

Нагадаємо, Бузину застрелили 16 квітня у Києві поблизу будинку, де він мешкав. За підозрою у його вбивстві затримали двох киян – Андрія Медведька й Дениса Поліщука. Їх одразу арештували. Адвокати запевняють, що обидва затримані мають беззаперечне алібі.

Попередній матеріал
Туреччина прокоментувала заяви Путіна щодо зацікавленості третьої сторони в конфлікті з РФ
Наступний матеріал
Президент ветував закон про заміну довічного ув'язнення більш м'яким покаранням