"Кілометри добра" 5 канал

У Києві відбудеться благодійний зірковий забіг "Кілометри добра"

Біг заради благодійності. Зірки, телеведучі, боксери, суші-майстри та народні депутати пробіжать марафон, щоб допомогти ВІЛ-позитивним дітям

Пробіг під назвою "Кілометри добра" відбудеться 17 квітня у Києві, а до того часу кожен небайдужий може зайти на інтернет-сторінку Української біржі благодійності, вибрати того бігуна, якому симпатизує, і заради благої мети зробити пожертву.

Організатори фонду АНТИСНіД у такий спосіб планують зібрати щонайменше 300 тис. грн. Кошти підуть на розвиток пересувних мобільних клінік, завдяки яким діти з діагнозом ВІЛ-СНІД із маленьких містечок і сіл зможуть отримати якісну медичну допомогу. У межах благодійного проекту запланований не лише забіг, а й інші спортивні заходи.

"Залишається ще цілий місяць для того, щоб взяти участь, щоб підтримати свого марафонця, який збирає гроші на той проект, який вам близький. Для того щоб підтримати, необхідно зробити кілька простих речей: потрібно зайти на сайт Української біржі благодійності, зайти в розділ "Марафон" і вибрати того марафонця, мета якого вам близька", - зазначила директор Української біржі благодійності Ірина Гуцал. 

Нагадаємо, кожної третьої неділі травня світ згадує людей, чиє життя увірвалося через цю недугу. Офіційно визнано, що епідемія ВІЛ/СНІД забрала щонайменше 30 тисяч українців.

Попередній матеріал
Ан-26 тепер може злітати та приземлятися на цивільні аеродроми
Наступний матеріал
За 5 днів з Донбасу вивезли тіла 60 російських військових – розвідка
Теги:
Loading...

У Чернівцях провели благодійну Масляну

У Сумах влаштували благодійний Віденський бал

У столиці організовано акцію з проведення тестувань на ВІЛ-інфекцію