У Києві стартував освітній "Арсенал ідей"

"Арсенал ідей" у Арсеналі мистецькому – у столиці стартував інтерактивний освітній фестиваль.

Упродовж п’яти днів діти та підлітки можуть потрапити на п’ятсот подій. Зокрема – книжковий ярмарок, наукові студії, майстер-класи з програмування, спортивного туризму, фотографії, пантоміми, пісочної анімації тощо. Під час фестивалю можна буде подивитися фільми та театральні вистави.

Керівник фестивалю, директор благодійного фонду "Мистецький арсенал" Ольга Вієру розповіла: "Тут будуть майстер-класи від українських художників, тут буде навіть дипломатична гра "Моделювання ООН", яке відбувається протягом 4 днів і в результаті якого учасники конференції напишуть резолюцію, направлять її в штаб-квартиру ООН".

Свої освітні програми презентують українські музеї. За словами організаторів – фестиваль буде цікавий дітям від 6 до 16 років. Утім, буде там чим зайнятися і батькам.

Подію відвідала і перша леді: "Сподобався такий проект. Я думаю, що сьогодні він особливо в нагоді, тому що дійсно ми повинні більше приділяти уваги дітям, нашому підростаючому поколінню, більше в них вкладати", – зазначила Марина Порошенко.

Попередній матеріал
Байден назвав корупцію "новою зброєю" Путіна
Наступний матеріал
В Одесі презентували фільм про українських миротворців

У столичному "Арсеналі" влаштовують благодійний аукціон для збору коштів на центр дитячої кардіології

Президент України відвідав "Книжковий арсенал"

У столиці відкрився V міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал"

Дружина Порошенка закликала прийти усіх 8 і 9 травня на урочистості з квіткою маку