Владислав Лисенко 5.ua

У Києві розпочався розгляд у кримінальній справі проти судді Лисенка

  Владислав Лисенко є суддею Києво-Святошинського районного суду Київської області, якого підозрюють у винесенні свідомо неправосудного рішення.

  Своїм вердиктом цей покровитель Феміди притягував до адміністративної відповідальності і забирав водійські права в активістів Автомайдану під час Революції Гідності. Потерпілим у цій справі виступає  Ігор Овдей, якого за участь у масовому автопробігу до Межигір'я 29 грудня 2013 року на півроку позбавили водійських прав - буцімто за відмову зупинитися на вимогу інспектора ДАІ.

  Проте, як заявляють адвокати Овдея, аналогічні рішення суддя Владислав Лисенко виносив і проти ще щонайменше десятьох автомайданівців. Судді загрожує до семи років позбавлення волі. Сторона потерпілого вважає справу простою, але на їхню думку, прокуратура провела досудове розслідування недбало, а передані до суду матеріали оформлені абияк. 

  Віталій Тітич, адвокат потерпілого, наголосив: "Це не можна назвати матеріалами кримінальної справи. Це мотлох, реально мотлох. Цей безлад у кримінальному провадженні, на нашу думку, уже свідчить про певний задум, як ці справи мають розглядатися в суді".

  Обвинувачений суддя Владислав Лисенко заявив: "Я до сих пір працюю суддею...", хоча від роботи його відсторонили.

  Як повідомляв 5.ua, 16 грудня 2015 року член громадської ради з питань люстрації при Міністерстві юстиції України Максим Маньковський в ефірі "5 каналу" заявив, що одіозні судді Вовк, Царевич і Кицюк ніяк не покарані.

  Попередній матеріал
  Яценюк відзначив нагородою керівника Дніпропетровської області
  Наступний матеріал
  Окупацією Комінтернового бойовики можуть відволікати увагу від чогось більш значущого – Лисенко
  Loading...