відкриті джерела

У Києві протестувальники заблокували дві центральні вулиці: вимагають ухвалити закон про валютні кредити

  Близько 100 пікетувальників перекрили вулиці Грушевського та Інститутську в столиці, вони вимагають прийняти закон про валютні кредити.

  Про це повідомляє інформаційна агенція "Інтерфакс-Україна".

  Як повідомляє видання, протестувальники вимагають вирішити проблеми повернення валютних вкладів і виступають проти підвищення тарифів. Вони вимагають ухвалення законопроекту №1558-1 про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті.

  Таким чином, активісти перекрили в центрі Києва вулиці Грушевського та Інститутську на перетині вулиць Садової та Шовковичної. "Інтерфакс-Україна" пише, що протестний рух постійно пересувається проїжджою частиною і не пропускають транспортні засоби.

  Крім того, мітингарі носять прапори з написами "Кредитний майдан" з різних міст, зокрема, з Одеси, Запоріжжя та Харкова. Повідомляється, що рух заблоковано біля Кабінету Міністрів і Верховної Ради. Саму ж будівлю парламенту посилено охороняють правоохоронці, поблизу неї лежать кілька десятків старих шин.

  Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада України проголосувала за мораторій на виплату зовнішніх боргів. Депутати підтримали урядовий законопроект "Про особливості здійснення операцій з державним, гарантованим державою боргом та місцевим боргом" (№2898). Усього за нього проголосувало 256 обранців.

  Попередній матеріал
  Справу Савченко розглядатимуть не раніше серпня місяця - адвокат
  Наступний матеріал
  Полк "Азов" опублікував відео вчорашнього бою під Маріуполем