atn.ua

У Києві пройде Тиждень українсько-литовської дружби

  21-29 березня у Києві пройде Тиждень українсько-литовської дружби, старт якому дасть круглий стіл за участі литовських бізнесменів та українських політиків.

  "Тиждень українсько-литовської дружби покликаний познайомити українців з історією, культурою і традиціями Литви. Вона, повірте, заслуговує найгучніших оплесків як країна, яка не лише стала повноцінною частиною Європейського союзу, але й повністю винищила корупцію. Подія пройде під патронатом Посольства Литви в Україні. Ми чекаємо поважних гостей: міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавічуса, мера міста Києва Віталія Кличка, президента Українського союзу промисловців і підприємців Анатолія Кінаха. Але, головне, ми чекаємо усіх киян і усіх гостей столиці, тому що це проект про дружбу і надійне плече і про те, що разом ми сильніші", - наголосив організатор проекту, голова ради директорів групи компаній DeVision Дмитро Буряк.

  В рамках події українці зможуть скуштувати страви литовської кухні, подивитися литовське кіно, навчитися танцювати литовський танець клумпакоіс, взяти участь у рекорді з поїдання литовського торта шакотіса, разом із дітьми побудувати Вільнюс у мініатюрі, а також побачити всю красу Литви на знімках фіналістів тематичного конкурсу фотографій.

  Також відвідувачі познайомляться з історичним проектом "Україна+Литва", в якому історики, лінгвісти, культурологи, музиканти і кулінари порівнюють дві країни.

  Крім того, у соціальних мережах стартує проект #дякуюлитва, в якому кожний житель України зможе подякувати Литві за постійну і всебічну підтримку.

  Головні заходи, націлені на широку аудиторію, пройдуть 28 і 29 березня. У ТЦ "Атмосфера" на Столичному шосе, 103, приїдуть учасники знаменитого ярмарку литовської кухні і ремесел "Казюко муге". Приєднаються до них і українські кулінари. Спеціально для всіх гостей Тижня учасники Фестивалю їжі приготують свої варіації популярних литовських страв.

   

  Попередній матеріал
  Уночі терористи знову застосували "Гради" - Стельмах
  Наступний матеріал
  У пошуку зниклих безвісти прикордонників допомагають волонтерські організації - Держприкордонслужба

  Президент Литви: війна в Україні - тест на міцність НАТО

  Литва закликає США активніше допомагати Україні

  Глава МЗС Литви закликає США надати Україні зброю

  У Дніпропетровську за сприяння Литви створять реабілітаційний центр для військових