www.ukrposhta.com

У Києві презентували художню марку та пам'ятну монету до Дня захисника України

Пам'ятна монета має номінал 5 грн і коштує 29 грн. Номінал поштової марки "День захисника України" складає 2,40 грн.

Сьогодні, 12 жовтня, в приміщенні Головпоштамту "Укрпошта" спільно з Національним банком України презентувала художню поштову марку та пам'ятну монету "День захисника України", приурочені до нового українського свята.

Як повідомляють у прес-службі "Укрпошти", над поштовою маркою та пам'ятною монетою працювали художники Володимир Таран, Олександр та Сергій Харуки, а також скульптори Володимир Атаманчук і Святослав Іваненко.

На марці та аверсі монети на тлі орнаменту розміщено постать Пресвятої Богородиці, яка руками огортає та покриває захисників України різних часів: козаків (ліворуч) та сучасних воїнів. Поля маркового аркуша прикрашають написи: "За Україну! За її волю!", "14 жовтня – День захисника України". А на реверсі монети на тлі камуфляжу розміщено стилізоване зображення, угорі розміщені написи півколом: "За честь! За славу! За народ!"

www.ukrposhta.com

Пам'ятна монета має номінал 5 грн, її наклад складає 50 000 штук. Коштує монета 29 грн. Номінал поштової марки "День захисника України" складає 2 грн 40 коп. Її наклад – 160 000 примірників.

"Придбати поштові марки до Дня захисника України можна у всіх відділеннях "Укрпошти". Пам'ятні монети за цінами НБУ можна придбати в усіх територіальних управліннях НБУ (крім Головного управління НБУ в АРК, управлінь в Донецькій і Луганській областях) та дистриб'юторів НБУ з продажу пам'ятних монет (АТ "Ощадбанк", ПАТ "КБ "Хрещатик", ПАТ "ОКСІ БАНК")", - інформують у прес-службі.

Як повідомляв 5.ua, Петро Порошенко опублікував патріотичне відео до Дня захисника України.

Попередній матеріал
Україна повністю припиняє повітряне сполучення з Російською Федерацією
Наступний матеріал
У період зниження обстрілів на Донбасі зменшується допомога бійцям АТО – волонтер
Теги:
Loading...