прощання 5.ua

У Києві попрощалися з загиблим під Верховною Радою нацгвардійцем Ігорем Дебріним

В останню путь провели бійця Національної гвардії Ігоря Дебріна, який загинув під час сутичок біля Верховної Ради у понеділок.

Церемонію прощання влаштували на базі Нацгвардії під Києвом. Вшанувати пам'ять Ігоря прийшли його друзі, побратими та наставники. Родичі та батьки загиблого їдуть зараз до Києва, вони вирішуватимуть, де саме ховатимуть сина.

За словами командира військової частини, в якій служив Ігор Дебрін, нацгвардійці під стінами парламенту були недостатньо екіпіровані. Саме тому й зазнали тяжких поранень. У прес-службі Національної гвардії зазначили, що усім військовим, які охороняли порядок 31 серпня, виплатять компенсацію.

"Якщо військовослужбовець захищається з четвертим класом захисту, то військовослужбовцю важко буде переміщатися. На масовому заході він 2-3 рази частіше, ніж спеціальний клас захисту. Він захищає тільки життєво важливі органи, тобто тулуб і голову, але шию, руки, ноги і обличчя не захищають", - повідомив командир військової частини 3027 Національної гвардії України Володимир Мусієнко.

"Всі військовослужбовці, які того дня несли службу під ВР - вони всі будуть заохочені преміями в 5 тис. грн за високий рівень несення служби, за толерантність, за інтелігентність, за дотримання всіх норм діючого законодавства. Ті, які поранені, отримають заохочення у 20 тис. грн.",- зазначила речниця Національної гвардії України Світлана Павловська.

Як повідомляв 5.ua, вранці 31 серпня біля Верховної Ради зібралися активісти кількох політичних сил, вимагаючи не голосувати за зміни до Конституції України, які передбачають децентралізацію влади. Потім під парламентом почалися сутички, у результаті яких були травмовані правоохоронці та від осколку розірваної гранати загинув нацгвардієць Ігор Дебрін.

1 вересня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про смерть ще одного бійця - Дмитра Сластнікова. Згодом народний депутат Ольга Богомолець розповіла, що помер уже третій поранений боєць. Інформацію про смерть Олександра Костини підтвердили у прес-службі Національної гвардії України. 

Попередній матеріал
Через події біля Верховної Ради 18 особам повідомлено про підозру - прокуратура Києва
Наступний матеріал
ВР ратифікувала угоду з Японією про надання Україні кредиту в понад $900 млн
Теги:
Loading...