5.ua

У Києві понад 5 тис. людей з усієї України зібралися на Всеукраїнському антикорупційному форумі

  Форум відбувається у форматі круглих столів.

  Тут громадські активісти та експерти, які готові допомогти у боротьбі з корупцією; представники ГПУ, які мають таку роботу посилити; депутати, які повинні вносити нові закони для посилення боротьби з хабарниками. Організатори кажуть: головним результатом зібрання має стати старт всеукраїнського громадянського руху з протидії корупції.

  Давід Сакварелідзе, заступник Генерального прокурора України, наголосив: "За один день це не пройде і законами це теж неможливо буде вирішувати. Закономанія - це окрема проблема ще неправильних систем. Все змінюють люди, все змінює воля народу, і закони повинні бути чіткими, зрозумілими і конкретно націленими на результат. З прийняттям нового закону ці проблеми не вирішаться. Потрібні люди, які вже займаються самими процесами. І керують цим процесом, стежать за кожною хвилиною, щоб все було доведено до кінця".

  Заступник голови Комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції Віктор Чумак підкреслив: "Але в нас величезна проблема, в нас немає такого самого антикорупційного громадського середовища у регіонах. У нас немає таких самих експертних оцінок антикорупційної діяльності влади в областях і містах величезних, тому - я на це дуже сподіваюся  - звідси піде поштовх. Для того, щоб і цей антикорупційний рух мав не тільки якусь вертикальну підпорядкованість, а мав величезне горизонтальне розповсюдження".

  Як повідомляв 5.ua, заступник голови Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що в Україні створюється одне з найкращих антикорупційних законодавств у Європі.

  Попередній матеріал
  Астроном підтвердила в суді алібі Савченко, визначивши час захоплення льотчиці в полон по Сонцю
  Наступний матеріал
  Уряд провалив роботу над Податковим кодексом – експерт
  Теги:
  Loading...